Kominek Marta 6 od TAPIS.PL

Kwiecień 16, 2013  

Firma Tapis wprowadziła do oferty nowoczesny kominek wykonany według własnego projektu.  Nowoczesny kominek Marta 6 oprócz rewelacyjnej ceny charakteryzuje się  wieloma możliwościami aranżacji. Dzięki kompaktowym wymiarom ten zestaw kominkowy nie wymaga dużych przestrzeni. Jeżeli jednak posiadamy wolną przestrzeń do zagospodarowania, wówczas  Martę 6 możemy dowolnie rozbudować.

W kominku tym producent zastosował niewielki wkład kominkowy o mocy 6 kW,  na szczęście można zastosować opcjonalnie urządzenie o mocy 16kW, którym jesteśmy w stanie ogrzać powierzchnie do 160 m2.

Zestaw kominkowy Marta 6 pozwala na asymetryczne usytuowanie  wkładu kominkowego na solidnej ławie w kształcie litery L wykonanej z dowolnie wybranej z próbnika okładziny meblowej,  dodatkowo na podstawie umieszczono piaskowiec szlifowany w kolorze ecru. Piaskowiec zabezpieczono przed zabrudzeniami przezroczystą hartowaną szybą. Pod podstawą kominka można umieścić mobilny – ławostół z dwiema obszernymi szufladami, który można ustawiać w dowolny sposób. Kominek może być w wersji prawo, lub lewostronnej. Wnęka po wysunięciu ławy jest podświetlona oświetleniem LED sterowanym przy pomocy pilota, co umożliwia tworzenie różnorodnego nastroju.

Wnęka może służyć również do magazynowania drewna kominkowego.

Nowoczesny kominek Marta 6 odcina się od zimnych marmurów, zgodnie z najnowszymi trendami mody zastosowanie płyt meblowych pozwala dopasować kominek do wykończeń meblowych. Szeroka oferta wzorów, kolorów i  faktur pozwala na nieograniczone możliwości konfiguracji wyglądu naszego kominka. Dla osób, które nie posiadają możliwości podłączenia tradycyjnego wkładu kominkowego producent oferuje wkład elektryczny lub biokominek.

Wymiary kominka Marta 6:
Obudowa – szer: 1600mm x wys: (do czopucha ) 1130mm x głęb: 730mm
Podstawa – szer: 1600mm x wys: 610mm x głęb: 700mm
Wnęka pod podstawą – szer: 1450mm x wys: 470mm x głęb: 550mm
Mobilna ława – szer: 1450mm x wys: 460mm x głęb: 535mm
Wnętrze każdej z dwóch szuflad – szer: 560mm x wys: 200mm x głęb: 470mm

Więcej informacji w serwisie www.tapis.pl

Brak komentarzy.

Komentuj wpis...