Bordelet – awangardowy kominek Irena

Sierpień 29, 2012  

Bordelet to znany i renomowany producent niezwykłych i niepowtarzalnych  kominków awangardowych. Od ponad 35 lat twórca futurystycznych form kominków Jean Claude Bordelet  podkreśla swoimi  oryginalnymi produktami  piękno ognia. Jego twórczość  często nagradzano  prestiżową we Francji nagrodą dla projektantów -  JANUS.

Prace tego autora ozdabiają często najważniejsze wystawy i targi. Dzięki ciągle wprowadzanym eksperymentom w swojej pracowni w Montpellier, do perfekcji opanował pracę z metalem, dlatego każdy kominek z tej pracowni jest dziełem sztuki designerskiej.

W swoim najnowszym dziele,  artysta pomyślał o różnorakich gustach odbiorców i najmłodsze dziecko kominek  IRENA możemy oglądać w różnych wersjach graficznych. Od form secesyjnych, którego przykładem jest Arabesques, aż po ultranowoczesne Graffiti.  Z elegancją wprowadzony kolor w świat czerni i bieli, nie zakłócający w niczym czystości linii. Ciekawostka jaką wprowadziła firma jest możliwość  ściągnięcia aplikacji firmy i przeglądania nowinek firmowych w telefonach typu iPhone.

więcej informacji w serwisie internetowym:  Kominki futurystyczne – www.bordelet.pl

Brak komentarzy.

Komentuj wpis...