Monella 175 NL firmy LINCAR

Grudzień 4, 2008  

Większość piecyków kominkowych z którymi się spotykamy wykonane są w nowoczesnej, wręcz futurystycznej stylistyce, nie zawsze pasując do tradycyjnych wnętrz naszych domów.
Piece kominkowe firmy Lincar skierowane są do osób, które uważają iż tradycyjne wnętrza mają niepowtarzalny klimat. Dzięki ręcznie malowanym kaflom mają Państwo pewność że piecyk jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Pełna gama kolorów oraz piękne kwiatowe wzory ozdobią każde mieszkanie. Idealnie wpasują się w rustykalne wnętrze; doskonale pasują do drewnianych wykończeń.

Spoglądając na wyposażenie standardowe i rozpatrując piece na drewno Lincar w sferze technicznej, znajdziemy szereg udogodnień technologicznych, takich jak: “zimna rączka” rozwiązanie zapobiegające nagrzewaniu się uchwytu otwierania drzwiczek, praktyczny piekarnik w modelach Monella 175 N, Monella 175 NL, osobne drzwiczki dostępu do popielnika itd.

Piece Lincar wyposażone są także w górną płytę grzewczą co sprawia, iż stają się one bardzo uniwersalnym urządzeniem, które bez problemu sprosta wymaganiom każdej gospodyni domowej.

Monella 175 NL ROSE

Monella 175 NL ROSE

Spośród szerokiej oferty piecyków na drewno firmy Lincar, nie sposób wyróżnić modelu – Monella 175 NL. Piecyk ten wykończony ręcznie malowanymi kaflami, na które naniesiono przepiękne kwiatowe wzory, znajduje zwolenników na całym świecie.
Potwierdzając swoją wyjątkowość, piecyk posiada znakomite wyposażenie na które składa się:

- moc nominalna 10 kW
- możliwości grzewcze 270 m3
- sprawność na poziomie 72,6%

- duża pojemność komory spalania
- praktyczny piekarnik,
- górna płyta grzewcza,
- zimna rączka,
- solidne żeliwne wykonanie
- ekologiczny i ekonomiczny system spalania.

lincarFirma LINCAR już od ponad 35 lat dokłada wszelkich starań aby piece kominkowe były nie tylko funkcjonalne i praktyczne, lecz również spełniały wszelkie wymagania odnośnie bezpieczeństwa. Dzięki całkowitej kontroli procesów produkcyjnych, Lincar jest w stanie zaspokoić rosnące wymagania klientów. O wysokiej jakości pieców świadczy fakt , iż produkty Lincar posiadają certyfikat CE, zgodnie z obowiązującymi przepisami rozporządzeń i dyrektyw europejskich wymaganych przez ISO 9001, wydane przez CSQ i potwierdzone przez IQNet.

Lincar jest firmą która produkuje urządzenia dla wszystkich, nie zapominając o gospodyniach domowych – dla nich właśnie stworzono wyjątkowe kuchnie na drewno. Szereg modeli i różnorodność wykończeń, sprawia iż każdy znajdzie coś dla siebie. Eleganckie, dopracowane w każdym szczególe, wyposażone w praktyczny piekarnik, są idealnym uzupełnieniem pomieszczenia kuchennego.

artykuł sponsorowany: Monella 175 NL firmy LINCAR
www: www.lincar.pl

Brak komentarzy.

Komentuj wpis...