Małe kominki kaflowe od Hein

Grudzień 17, 2010  

Małe kominki kaflowe są przeznaczone do ogrzewania obiektów o mniejszej stracie ciepła,  w domach energooszczędnych i wszystkich pozostałych o podobnych parametrach. Umożliwiają  bardzo tanie ogrzewanie  i  ekologiczne z jednocześnie dostatecznie dużą mocą grzewczą.

Stosowane nowoczesne paleniska są bardzo efek­tywne nawet przy niskiej dawce paliwa. Firma Hein oferuje kilka typów przygotowanych do bezpośredniej,  szybkiej realizacji w domu klienta.

Jedną z propozycji jest piec MKK 005 o wydajności 2 – 8 kW na godzinę. Jego wymiary to wysokość 1920 mm, szerokość 1850 mm, i głębokość 770 mm, średnica wylotu spalin wynosi 150 mm. Piec wyposażony jest w najwyższej klasy palenisko Romotop KV075 z pojedynczym lub podwójnym przeszkleniem, zintegrowany wymiennik akumulacyjny AKU-004.

Istnieje możliwość zainstalowania systemu dystrybucji ciepłego powietrza i indywidualnej modyfikacji projektu. Daje możliwość ogrzewania promieniowaniem przylegających pomieszczeń. Piec ma CPV – centralne doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz, ponadto można zastosować automatyczną regulację spalania. Do wyboru klientów jest 80 kolorów kafli. Kafle na prezentowanych zdjęciach pieca MKK 005 to Zielony 10100.

Brak komentarzy.

Komentuj wpis...