Induo – piec na drewno i pellet od RIKA

Kwiecień 13, 2011  

INDUO to najbardziej innowacyjny piec na rynku.  Austriacki producent piecy kominkowych firma RIKA wprowadziła do sprzedaży piecyk INDUO, który nazywany jest światową nowością w zakresie ogrzewania.

Jest on piecem kominkowym opalanym drewnem i jednocześnie piecem na pellet. Może być on ogrzewany zamiennie różnymi materiałami opałowymi bez przezbrajania i przełączania.

Induo - piec opalany drewnem i pelletem

Induo - piec opalany drewnem i pelletem

Czujnik automatycznie rozpoznaje,  jaki środek opałowy został do niego włożony i reguluje samodzielnie poprzez Rikatronic3 dopływ powietrza.

RIKA - Induo

RIKA - Induo

Inną dużą zaletą tego pieca jest przyjazny dla użytkowania panel dotykowy z dużym polem obsługi. Nie tylko wygląda bardzo nowocześnie,  lecz przekonuje także swoim prostym menu.
Przyjazna dla użytkowania powierzchnia umożliwia dostrojenie pieca wedle własnych potrzeb wybierając pożądany rodzaj uruchomienia.

Posiadając te i inne cechy piec kombi INDUO jest obecnie najbardziej innowacyjnym piecem dostępnym na rynku.

INDUO niezależnie od tego czy ogrzewany jest drzewem polanowym czy na pellet daje przyjemne ciepło i komfort bez zbędnego wysiłku. Tak więc przyjemnemu wieczorowi nie stoi już nic więcej na drodze, a jeśli trudno znaleźć czas na dokładanie do kominka, piec załatwi to sam.

Elegancki wygląd z widokiem na przyszłość

Nie tylko przyjemne ciepło i prosta obsługa przemawiają za INDUO,  lecz także jego elegancki wygląd. Piękny widok na płomień dzięki dużym przeszklonym drzwiom,  pojemnik na pellet obudowany  steatytem,  wysokiej jakości materiały i komponenty sprawiają, że INDUO ma tak niepowtarzalny wygląd.

Generalnie piec kombi INDUO pozwala patrzeć w przyszłość ogrzewania, ponieważ piec ten dzięki swoim cechom daje  moc grzewczą od 3 do 10 KW i może ogrzać do 260 m2 powierzchni. Duża masa pieca od 101 kg daje pomieszczeniu jeszcze długo po zakończeniu palenia przyjemne uczucie ciepła.

Rozkoszujcie się Państwo marzeniem o przyjemnym cieple i niech zadziwi was jedyny w swoim rodzaju komfort pieca kombi INDUO.

Strona producenta:  www.rika.com.pl

INDUO

Wszystkie doświadczenia i pomysły zebrane w jednym piecu

(17.02.2011,Micheldorf) – ….tak sobie wymyślił również Karl Riener , właściciel producenta piecy kominkowych i piecyków na pellet oraz duchowy ojciec światowej nowości INDUO. Piec na drewno polanowe i pellet jako środek opałowy bez przezbrajania i bez przełączania było marzeniem , które zaprezentowane zostało po raz pierwszy na targach we Frankfurcie , a w sprzedaży będzie od jesieni 2011.

INDUO nazywane jest światową nowością w zakresie ogrzewania. Jest on piecem kominkowym i jednocześnie piecem na pellet i może być ogrzewany zamiennie różnymi materiałami opałowymi bez przezbrajania i przełączania pieca. Czujnik automatycznie rozpoznaje , jaki środek opałowy został do niego włożony i reguluje samodzielnie poprzez Rikatronic3 dopływ powietrza.

Inną dużą zaletą tego pieca jest przyjazny dla użytkowania Touch Display z dużym polem obsługi. Nie tylko wygląda bardzo nowocześnie , lecz przekonuje także swoim prostym menu. Przyjazna dla użytkowania powierzchnia umożliwia dostrojenie pieca wedle własnych potrzeb wybierając pożądany rodzaj uruchomienia. Posiadając te i inne cechy piec kombi INDUO jest obecnie najbardziej innowacyjnym piecem . INDUO niezależnie od tego czy ogrzewany jest drzewem polanowym czy na pellet daje przyjemne ciepło i komfort bez zbędnego wysiłku. Tak więc przyjemnemu wieczorowi nie stoi już nic więcej na drodze , a jeśli trudno znaleźć czas na dokładanie do kominka , piec załatwi to sam .

Elegancki wygląd z widokiem na przyszłość

Nie tylko przyjemne ciepło i prosta obsługa przemawiają za INDUO , lecz także jego elegancki wygląd. Piękny widok na płomień dzięki dużym przeszklonym drzwiom , pojemnik na pellet obudowany steatytem , wysokiej jakości materiały i komponenty sprawiają , że INDUO ma tak niepowtarzalny wygląd.

Generalnie piec kombi INDUO pozwala patrzeć w przyszłość ogrzewania , ponieważ piec ten dzięki swoim cechom daje moc grzewczą od 3 do 10 KW i może ogrzać do 260 m2 powierzchni. Duża masa pieca od 101 kg daje pomieszczeniu jeszcze długo po zakończeniu palenia przyjemne uczucie ciepła.

Rozkoszujcie się Państwo marzeniem o przyjemnym cieple i niech zadziwi was jedyny w swoim rodzaju komfort pieca kombi INDUO.

Brak komentarzy.

Komentuj wpis...